ul. Grodzka 7, Wrocław
tel. (71)-78-88-789
kom. 502-263-981

Poznaj wartość przedmiotu dzięki ekspertyzie!


Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Galerii Antyków Gacek i przyniesienia do ekspertyzy i wyceny swoich pamiątek rodzinnych. Dajemy gwarancje profesjonalnej i rzetelnej wyceny.
Gdy zdecydują się Państwo na pozostawienie swojego obrazu, antyku, czy innej pamiątki rodzinnej w komis, mają Państwo pewność uczciwej transakcji. W Galerii Antyków Gacek każda transakcja ma charakter oficjalny.
Nawet, gdy postanowią Państwo sprzedać antyk na własną rękę, warto wcześniej poznać jego pochodzenie i wartość.

Dlaczego warto oddać eksponat do wyceny?


W dzisiejszych czasach mnóstwo jest podróbek i falsyfikatów. Kupując antyk, obraz, czy przedmiot rzemiosła artystycznego, warto nie działać pochopnie i wcześniej skorzystać z porady eksperta Galerii Antyków Gacek. Gdy nosimy się z zamiarem spieniężenia jakichś staroci, bezpieczniejsze i bardziej opłacalne jest oddanie ich np. w komis do Antykwariatu niż „pozbywanie się na własną rękę” w szarej strefie. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie cenne antyki mogą leżeć w naszych szafach, czy szufladach lub ile warte są obrazy wiszące na naszych ścianach. Najczęściej przechodzimy obok nich obojętnie do czasu, gdy idąc do domu przeczytamy ogłoszenie „Kupuję wszystkie antyki – Płacę gotówką”. Sprzedaż zegarka, rzeźby, czy obrazu przypadkowym ludziom, bez wcześniejszej ekspertyzy i wyceny, najczęściej skazuje nas na dużą stratę. Zdarza się, że w ten sposób za grosze sprzedajemy przedmiot wart sporo więcej pieniędzy, niż nam zaoferowano. Poza tym warto wiedzieć co się posiada. Warto wyeksponować swoje pamiątki rodzinne na reprezentacyjnym miejscu naszego mieszkania, czy gabinetu i wiedzieć skąd pochodzą i ile są warte. Taki antyk pracuje wtedy dla nas i na nasz wizerunek.